Kurzy potápění

Potápění potřeby prodej

Naší prodejnu a kancelář najdete v Hrdějovicích.

Výprodej nové výstroje od 16.12.2015 do 31.1.2016

Výprodej použité výstroje  od 16.12.2015 do vyprodání

Je to v podstatě předměstí Č.Budějovic – zde na mapě. Prodejní doba obchodu není pevně stanovena, provoz kanceláře je od 9,00 do 15,00 (po-pá). Pro prodej mimo tyto hodiny doporučujeme předběžnou telefonickou nebo e-mailovou domluvu.

Prodejna v Hrdějovicích

Prodejna v Hrdějovicích

Prodáváme výstroj všech známých, prověřených a kvalitu zaručujících značek. Nechlubíme se velkými skladovými zásobami, ale od září do června zde máme nastěhované obleky, jackety a další výstroj z naší potápěčské školy v Chorvatsku, která má certifikát AQUALUNG Partner.

Samozřejmostí je, že Vám poradíme s výběrem vhodné techniky. Potápěčskou výstroj prodáváme již od roku 1996. Od roku 1994 provozujeme potápění v Čechách a Chorvatsku a od roku 1998 i v Indonésii na Bali. Což znamená, že máme i nemalé zkušenosti se spolehlivostí, náročností na obsluhu a servis. Řada výrobců nabízí kompletní sortiment potápěčské výstroje. Téměř nikdy však od jedné firmy nedostanete komplet v ideální kombinaci kvalita – spolehlivost – cena.

Podstatné slevy poskytujeme instruktorům potápění, účastníkům našich kurzů a zájezdů.

Dále najdete stručné popisy s odkazy na značky potápěčské výstroje, které prodáváme

Aqua Lung

AquaLung – největší světový výrobce potápěčské techniky

Firma vznikla spojením (fůzí) řady úspěšných světových firem (Technisub, US Divers, Spirotechnique, JWL aj.) Obecně (subjektivně i objektivně) nebudete mít s těmito výrobky nikde po světě problémy se servisem. Vždy se jedná o velice kvalitní výstroj; jen některé doplňky pořídíte u jiných firem levněji (při stejné kvalitě).

Více informací naleznete na www.AquaLung.com.

 

 

 

 

 

 

 

 

BestDivers - italské potápěčské doplňky

 

 

 

Bare - kvalitní potápěčské obleky